درباره ماIranTalent.com بزرگ ترین وب سایت استخدامی ایران است که بیش از نیم میلیون نفر از جامعه متخصصان و مدیران ایرانی به عضویت آن درآمده اند و بالغ بر ۳۰۰۰ شرکت معتبر داخلی و خارجی، استخدام های خود را از طریق آن انجام می دهند.
سایت ایران تلنت تحت مالکیت و مدیریت شرکت آریا تالین گام از سال ۱۳۸۲ با ارائه خدمات آنلاین برای ایجاد ارتباط مستقیم میان کارجویان و کارفرمایان راه اندازی شد. ایران تلنت طی این سال ها به عنوان سایت استخدامی پیشرو در کشور، با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا در فضای مجازی، فعالیت خود را گسترش داده است.ایران تلنت برای شرکت ها
ایران تلنت انتخابی مطمئن برای کارفرمایان و متخصصان منابع انسانی است تا همسو با کشورهای پیشرفته دنیا از کارآمدترین روش برای جذب نیروی انسانی بهره گیرند. بانک رزومه ایران تلنت، فرصتی عالی را برای کارفرمایان فراهم می کند تا بتوانند اولین قدم در راه جذب نیرو را با اطمینان خاطر بیش تری بردارند و از نیروی متخصص و توانمند برای مجموعه خود بهره مند شوند.

> ایران تلنت برای شرکت ها


ایران تلنت برای کارجویان
بیش از نیم میلیون نفر از جامعه متخصصان و مدیران کشور با هدف دستیابی به بهترین فرصت های شغلی در معتبرترین شرکت های ایرانی و خارجی، عضو سایت ایران تلنت شده اند. از مزایای ایران تلنت برای کارجویان، ساخت رزومه با استانداردهای بین المللی، آگاهی از جدیدترین فرصت های شغلی و ارسال مستقیم رزومه به مدیران شرکت های معتبر است. لازم به ذکر است که تمامی خدمات ایران تلنت برای کارجویان رایگان است.
> آخرین موقعیت های شغلی

> عضویت در ایران تلنت

> راهنمای خدمات سایت