مهارت‌ها و شایستگی‌هایتان شما را بهتر معرفی می‌کند

با تست‌های شغلی ایران‌تلنت هم شناخت بیشتری نسبت به خود پیدا می‌کنید و هم توانایی‌هایتان را به بقیه ثابت می‌کنید.

جستجو در بیش از 100 آزمون

ایران‌تلنت با تست‌های شغلی متعدد مهارتی و روانشناسی، کمک می‌کند تا استخدام بهتری را تجربه کنید.

همه
فناوری اطلاعات و برنامه‌نویسی
مهندسی
فروش
حسابداری
بازاریابی
سایر دسته‌بندی‌ها
همه تست‌ها

دسته‌بندی شغلی خود را انتخاب کنید.

با انتخاب دسته‌بندی شغلی خودتان آزمون‌های مرتبط با آن را بشناسید و با شرکت در آنها توانایی‌ها و شایستگی‌های خودتان را نشان دهید. همچنین از وضعیت مهارت‌های خودتان در مقایسه با سایر افراد شاغل در این حوزه مطلع شوید.

محبوب‌ترین آزمون‌ها

در پرطرفدارترین آزمون‌های ایران‌تلنت شرکت کنید.

همه تست‌ها

تست‌های ایران‌تلنت تا امروز

تست‌های ایران‌تلنت با هدف کمک به کارجویان برای شناخت بهتر شایستگی‌های خودشان در جهت توسعه شغلی و پیدا کردن شغل متناسب با شایستگی‌هایشان و همچنین کمک به کارفرمایان برای تسهیل فرایند جذب و استخدام استعدادها و توسعه نیروی انسانی تا امروز توانسته به دستاوردهای زیر دست پیدا کند.

298تعداد شرکت‌های استفاده کنندهشرکت‌ها با استفاده از تست‌های ایران‌تلنت جذب و توسعه نیروی انسانی بهتری را تجربه می‌کنند.
517,952تعداد آزمون انجام شدهبرگزاری این آزمون‌ها باعث شده افراد شناخت دقیق‌تری از شایستگی‌ها و مهارت‌های خود به دست بیاورند.
110تعداد آزمون‌های ایران‌تلنتایران‌تلنت با بیش از 100 آزمون، پیشرو در بهینه کردن و هوشمندسازی فرایند جذب و استخدام به این مسیر ادامه می‌دهد.
آزمون‌های روانشناسی

با انجام آزمون‌های روانشناسی ایران‌تلنت، شناخت کاملی از ویژگی‌های شخصیتی، هوش و استعداد خود به دست آورید.

همه تست‌های روانشناسی

معرفی تست‌های ایران‌تلنت

انواع تست‌های شغلی، ابزاری برای خودشناسی بهتر و آشنایی بیشتر با مهارت‌ها و توانایی‌های فردی هستند. این تست‌ها میتوانند در پیدا کردن مسیر شغلی مناسب به شما کمک کنند. تست‌های ایران‌تلنت به شما کمک می‌کنند تا از تطابق شغل با شایستگی‌های خودتان مطمئن شوید. شایستگی شامل دانش، مهارت (مهارت‌های نرم و مهارت‌های سخت) و نگرش است. تست‌های ایران‌تلنت با ارائه آزمون‌ها در دو دسته‌بندی اصلی روانشناسی و مهارت‌سنجی امکان ارزیابی شایستگی‌ها را فراهم می‌کند تا با نشان دادن شایستگی‌های خودتان شغل بهتری پیدا کنید و شانس بیشتری برای استخدام در موقعیت شغلی مطلوب‌تان داشته باشید.

اگر سوالی دارید خوشحال می‌شویم برای ما پیام ارسال کنید

این شرکت‌ها با استفاده از تست‌های ایران‌تلنت استخدام دقیق‌تری را تجربه می‌کنند

ایرانسل
BEL
JIT
AGT
قطار فدک