چرا تست شخصیت شناسی

ارتباطات موثر
این آزمون به شما کمک می کند، با شناخت خود، روابط موثرتر وهدفمند با دیگران داشته باشید و میزان اثرگذاری خود بر اطرافیان را افزایش دهید.
کشف استعدادها
با استفاده از نتایج این آزمون، شما می توانید با استعدادهای نهفته، توانمندی ها و مهارت‌هایتان بیشتر آشنا شوید و مسیر شغلی بهتری برای خود انتخاب کنید.
شناخت عمیق
با این آزمون، شما می توانید شناخت عمیق تری از خود داشته باشید و بدانید چگونه می توانید در دنیای پیرامون خود رشد و پیشرفت بیشتری داشته باشند.

انواع تیپ های شخصیتی

فرمانده
رهبرانی بالفطره و کار آفرین اند و قادرند به سرعت تئوری و مفهومی تازه بیافرینند و برای موقعیت‌های مختلف، برنامه ریزی کنند.
بیشتر
روشنفکر
آنها می‌توانند احتمالات موجود در آینده را به وضوح تصور کنند و با برنامه ریزی دقیق و هدایت درست قادرند ایده‌های لازم برای بهره‌وری از همان موقعیت‌ها را عملی کنند.
بیشتر
متفکر
می‌توانند هر ایده یا موقعیت را به صورت کاملاً جزئی و متخصر، تجزیه و تحلیل کنند و سعی دارند به طور مستقل تمامی مشکلات را حل کنند.
بیشتر
مبلغ
همواره محیط پیرامون خود را زیرنظر می‌گیرند تا فرصت جدیدی بیابند و الگو‌هایی را در اتفاقات می‌بینند که دیگران از مشاهده‌‌ی آنها عاجزند.
بیشتر
حامی
با ملاحظه، قابل اعتماد و متعهدند و برای دوستان و همکاران خود ارزش زیادی قائل می‌شوند. به همین دلیل با وفاداری کامل تمامی وظایف خود را انجام میدهند.
بیشتر
مجری
سازماندهی یک تیم، پروژه، عملیات و روند کاری را می‌پسندند و دوست دارند شخصاً دست بکار شده تا تمامی کارها به نحو احسن پایان پذیرند.
بیشتر
سفیر
به سازماندهی اشخاص و موقعیت‌ها می‌پردازند و با کمک دیگران و طی یک برنامه زمانی مناسب، مسئولیت هایشان را به دقت انجام دهند.
بیشتر
بازپرس
از حس مسئولیت پذیری بالایی بهره می‌برند و به سازمان و خانواده خود وفادارند و با انرژی پایدار، همه کارهای خود را در زمان معین به اتمام می‌رسانند.
بیشتر
پیکارگر
آنها کاملا هوشمندانه دیگران را درک می‌کنند و بینش دقیق و کاملی نسبت به حال و آینده دارند و به تایید دیگران، حمایت و قدردانی آنها نیاز دارند .
بیشتر
مشاور
درک و بینش دقیقی نسبت به روابط انسانی و محدودیت‌هایش دارند و قادرند به دیگران انگیزه داده و باعث پیشرفتشان بشوند
بیشتر
واسطه گر
از ارزش‌های درونی عمیقی بهره ‌می‌برند که همین ارزش‌ها تمامی تصمیمات و ارتباطات اجتماعی‌شان را نیز هدایت می‌کنند.
بیشتر
پیش قدم
از توانایی تطبیق پذیری بالایی با دیگران بهره می‌برند و به کمک همدلی می‌توانند سریعاً نیازها، نگرانی‌ها و انگیزهای دیگران را درک کنند.
بیشتر
سرگرم کننده
عاشق تک تک لحظات زندگی‌اند، در زمان حال حضور دارند و از افراد، غذاها، لباسها، طبیعت، حیوانات و تمامی فعالیت‌هایشان لذت می‌برند.
بیشتر
کارآفرین
همواره با انرژی بالای خود به صورت خودجوش حلال مشکلاتند و در هر لحظه کاملاً خلاقانه با موقعیت‌های چالش برانگیز پیرامونشان مواجه می‌شوند تا آنها را حل کنند.
بیشتر
ماجراجو
در زمان زندگی کرده و از لحظه لحظه زندگی لذت می‌برند و به همین دلیل برای تجربه کامل هر چیز، زمان زیادی به آن اختصاص می‌دهند.
بیشتر
چیره دست
همواره با دقت زیادی به مشاهده اتفاقات پیرامون خود می‌پردازند و در مواقع مورد نیاز سریعاً سراغ هسته اصلی یک مشکل می‌روند تا با کمترین تلاش و بیشترین کارآیی ممکن، آن را حل کنند.
بیشتر

ویژگی های تست MBTI ایران تلنت

  • این آزمون یک مدل روانشناسی از شما ایجاد می کند و مدل شخصیتی شما را با مرتبط ترین مشاغل تطبیق می دهد.
  • نتایج این آزمون منطبق بر آخرین تحقیقات و پیشرفت ها در حوزه علم روانشناسی می باشد و توسط چندین موسسه روانشناسی تایید شده است.
  • آزمون شخصیت شناسی ایران تلنت منطبق با فضای کاری کشور ایران توسعه داده شده است و نتایج دقیق تری نسبت به سایت های مشابه خارجی دارد.
  • شرکت های ایرانی می توانند با استفاده از نتایج این آزمون مناسب ترین افراد را برای فرصت های شغلی خود استخدام کنند.