رزومه ساز ایران‌تلنت

با ساخت یک رزومه حـرفه ای

شانس استخدام خود را تا %70 افزایش دهید

مراحل ساخت رزومه در ایران‌تلنت

ساخت/ ورود به حساب کاربری

ورود اطلاعات شخصی ، تحصیلی و ...

ستاره گرفتن رزومه شما در ایران‌تلنت

دانلود نمونه رزومه های انگلیسی که به شما کمک می کند

مهندس IT
مالی
منابع انسانی
فروش
بازاریابی
پروژه
تولید و عملیات
تکنسین فنی

مزیت ساخت رزومه به صورت آنلاین

همیشه اولین قدم برای استخدام در شرکتی و همچنین جلب توجه از سمت کارشناسان استخدام و کارفرما، این است که یک رزومه قوی و عالی داشته باشید تا بتوانید هنگام درخواست همکاری، از آن استفاده کنید. رزومه آنلاین سندی است که شما از آن برای برجسته کردن سوابق تحصیلی، شغلی و موفقیت‌ها استفاده می‌کنید، که در بهترین حالت این سند باید حاوی اطلاعاتی متناسب با شرح شغلی باشد که برای آن قصد دارید اقدام کنید. در واقع، شما می‌توانید تمام مهارت‌ها، توانایی‌ها، موفقیت‌ها و همچنین تجربیات خود را با استفاده از این سند، بازاریابی کنید و با این کار بهتر خود را به کارفرما معرفی کنید.

وب‌سایت ایران تلنت همیشه در پی این بوده که بهترین راه‌حل‌ها در کاریابی را، منطبق بر استانداردهای جهانی در اختیار کارجو قرار دهد. یکی از همین راه‌حل‌ها، مهیا کردن بستری برای ساخت رزومه به صورت رایگان و آنلاین بوده است. مطمئنا داشتن رزومه حرفه‌ای و استاندارد، دیدِ کارفرما و کارشناس استخدام به کارجو را تغییر می‌دهد و باعث می‌شود که در میان دیگر متقاضیان شانس بیشتری برای استخدام داشته باشد. ساخت رزومه در ایران تلنت بر اساس راهکارها و استانداردهای بین‌المللی است و کارجو می‌تواند در کمترین زمان ممکن، رزومه‌ای حرفه‌ای بسازد.

با ساخت رزومه در ایران تلنت علاوه بر اینکه رزومه‌ای حرفه‌ای خواهید داشت، این مزیت را دارید که رزومه خود را در معرض دید مدیرانِ بزرگترین و معتبرترین شرکت‌ها در ایران تلنت قرار دهید. بانک رزومه میلیونی ایران تلنت، این وب‌سایت را به بزرگترین و معتبرترین مرجع کاریابی در ایران تبدیل کرده است. بنابراین می‌توانید با ساخت رزومه در ایران تلنت شانس خود را برای دیده شدن و استخدام توسط شرکت‌های دلخواه‌تان تا حد زیادی افزایش دهید.

ساخت رزومه رایگان

وب‌سایت‌های بسیاری در دسترس هستند که قالب‌های رزومه را در اختیار کارجویان قرار می‌دهند و بابت ساخت رزومه در وب‌سایت‌هایشان هزینه‌ای دریافت می‌کنند. این موضوع برای کارجویانی که به دنبال کار هستند تا از آن درآمد کسب کنند، کمی چالش برانگیز است و مطمئنا ترجیح می‌دهند رزومه خود را در وب‌سایتی بسازند که اول از استاندارد بودن آن مطمئن باشند و بعد، هزینه‌ای بابت ساخت رزومه پرداخت نکنند.

ایران تلنت امکان ساخت رزومه رایگان را برای کارجویان فراهم کرده است و در این صفحه، می‌توانید رزومه‌ای طبق استانداردهای جهانی و رایگان بسازید.

امکانات و ویژگی‌های رزومه‌ساز ایران تلنت

صرف داشتن رزومه، موفقیت شما در فرایند استخدام را تضمین نمی‌کند. یک رزومه حرفه‌ای باید تمام ویژگی‌ها و امکانات یک رزومه استاندارد را داشته باشد. رزومه‌ساز ایران تلنت مطابق با استاندارد جهانی طراحی شده و به همین خاطر، تمام امکانات یک رزومه حرفه‌ای در آن وجود دارد. امکانات و ویژگی‌های این رزومه‌ساز آنلاین به شرح زیر می‌باشد:

داشتن تمام بخش‌های مورد نیاز در یک رزومه حرفه‌ای مانند؛ بخش درباره من، مشخصات فردی، سوابق شغلی، سوابق تحصیلی، مهارت‌ها، زبان‌ها، نتیجه آزمون‌های انجام شده در ایران تلنت مانند تعیین سطح زبان انگلیسی ، تست MBTI ، تست هوش ریون پیشرفته، تست هوش ‌هیجانی بار-آن و آزمون رغبت‌سنج استرانگ، حقوق درخواستی، مدارک و گواهینامه‌ها و فایل‌های ضمیمه.
تنظیمات حریم خصوصی (Privacy Setting)؛ در این بخش می‌توانید مشخص کنید که اطلاعات و رزومه شما به کارفرما و در نتایج جستجو نشان داده شود یا خیر.
دانلود و به اشتراک گذاری رزومه؛ در این بخش می‌توانید رزومه خود را با قالب پی دی اف دانلود کنید و یا آن را با یک کسب و کار و شخص به اشتراک بگذارید. با توجه به دو زبانه بودن رزومه در ایران تلنت، این امکان برای شما فراهم است که رزومه خود را به هر دو زبان دانلود کنید.

رزومه‌ساز دو زبانه ایران تلنت

داشتن مهارت در زبان انگلیسی از مولفه‌های مهم در کاریابی به شمار می‌آید و به همین خاطر، ایران تلنت از ابتدای فعالیت خود بر استفاده از زبان انگلیسی در رزومه ساز تمرکز داشت. اما کارجویان در حال حاضر این امکان را دارند تا با کمک رزومه ساز ایران تلنت، رزومه خود را هم به زبان انگلیسی و هم به زبان فارسی آماده کنند و از هر دو نسخه آن برای کاریابی استفاده کنند.