رزومه ساز ایران‌تلنت

با ساخت یک رزومه حـرفه ای

شانس استخدام خود را تا %70 افزایش دهید

مراحل ساخت رزومه در ایران‌تلنت

ساخت/ ورود به حساب کاربری

ورود اطلاعات شخصی ، تحصیلی و ...

ستاره گرفتن رزومه شما در ایران‌تلنت

دانلود نمونه رزومه های انگلیسی که به شما کمک می کند

مهندس IT
مالی
منابع انسانی
فروش
بازاریابی
پروژه
تولید و عملیات
تکنسین فنی

مزیت ساخت رزومه به صورت آنلاین

همیشه اولین قدم برای استخدام در شرکتی و همچنین جلب توجه از سمت کارشناسان استخدام و کارفرما، این است که یک رزومه عالی داشته باشید تا بتوانید هنگام درخواست همکاری، آن را ارسال کنید. رزومه آنلاین سندی است که شما از آن برای برجسته کردن سوابق تحصیلی، شغلی و موفقیت‌ها استفاده می‌کنید، که در بهترین حالت این سند باید حاوی اطلاعاتی متناسب با موقعیت شغلی باشد که برای آن قصد دارید اقدام کنید. در واقع، شما می‌توانید تمام مهارت‌ها، توانایی‌ها، موفقیت‌ها و همچنین تجربیات خود را با استفاده از این سند، بازاریابی کنید و با این کار بهتر خود را به کارفرما معرفی کنید.

وب‌سایت ایران تلنت همیشه در پی این بوده است که بهترین راه حل‌ها در کاریابی را، منطبق بر استانداردهای جهانی در اختیار کارجو قرار دهد. یکی از همین راه حل‌ها، مهیا کردن بستری برای ساخت رزومه به صورت آنلاین بوده است. مطمئناً به همراه داشتن رزومه حرفه‌ای و استاندارد، دید کارفرما و کارشناس استخدام به کارجو را تغییر می‌دهد و باعث می‌شود که در میان دیگر متقاضیان شانس بیشتری برای استخدام در آن موقعیت شغلی را داشته باشد. ساخت رزومه در ایران تلنت نیز بر اساس راهکارها و استانداردهای بین‌المللی است.

شما علاوه بر ساخت رزومه به صورت آنلاین و حرفه‌ای، می‌توانید این مزیت را داشته باشید که رزومه خود را در معرض دید مدیران بهترین و معتبرترین شرکت‌ها در ایران تلنت قرار دهید. بانک رزومه یک میلیون نفری ایران تلنت، این وب‌سایت را به بزرگترین و معتبرترین مرجع کاریابی در ایران تبدیل کرده است. بنابراین می‌توانید با ساخت رزومه آنلاین ایران تلنت شانس خود را برای دیده شدن و استخدام توسط شرکت‌های دلخواه‌تان تا حد زیادی افزایش دهید.

رزومه‌ساز دو زبانه ایران تلنت

داشتن مهارت در زبان انگلیسی از مولفه‌های مهم در کاریابی به شمار می‌آید و به همین خاطر، ایران تلنت از ابتدای فعالیت خود بر زبان انگلیسی در رزومه ساز تمرکز داشت. اما کارجویان در حال حاضر این امکان را دارند تا با کمک رزومه ساز ایران تلنت، رزومه خود را هم به زبان انگلیسی و هم به زبان فارسی آماده کنند و از هر دو نسخه آن برای کاریابی استفاده کنند. بنابراین، این رزومه سازِ دو زبانه می‌تواند به شما کمک کند تا هم رزومه خود را برای شرکت‌های داخلی به زبان فارسی بسازید و هم آن را برای فرصت‌های شغلی بین‌المللی، به زبان انگلیسی تدوین کنید.