درباره ایویز

وبسایت:

مدیر عامل:

محمد نجیبا

سال تأسیس:

2012

صنعت:

فناوری اطلاعات، خدمات اینترنتی و نرم افزار

تعداد کارمندان:

100-499کارمند

موقعیت:

تهران, Tehran

آدرس:

میدان جمهوری، خیابان جمهوری، تقاطع اسکندری جنوبی، جنب بانک مسکن، ساختمان ۵۱۰

درباره شرکت:

شروع کار رسمی ایویز از سال ۹۲ بود. اما سناریوی ایویز از اواخر سال ۸۸ نوشته و از سال ۹۰ کد نویسی انجام شد. اولین پلتفرم ایویز یک سامانه رجیستری برای ثبت نام مشتریان و همکاران بود حدود ۱۰۰۰ فروشگاه از سال ۸۸ تا ۸۹ در این سامانه ثبت شدند. جالبه بدونید که ایویز ابتدا یه پروژه شخصی بود. این پروژه بعدا به عنوان یک سرویس، زیر مجموعه‌ی تهران اینترنت تعریف شد. سال ۹۱ شرکا تصمیم گرفتند این پروژه رو به عنوان یک استارتاپ توسعه بدند و هسته‌ی شکل‌گیری ایویز به شکل کنونی در این سال شروع شد. پنل ایویز به این شکل که می‌بینیم در سال ۹۲ ایجاد شد و با ثبت اولین تراکنش در تاریخ ۲ آبان ۹۲، ایویز با یک هویت مستقل و با اهداف بزرگ متولد شد. در سال اول ایویز به شکل همکاری در فروش (Affiliate) به کارش ادامه داد و سال ۹۳ بود که بازار فروش B2B ایویز آغاز به کار کرد. جالبه بدونید که در ابتدا حدس‌هایی برای عدم موفقیت این پروژه وجود داشت اما به مرور موفقیت این استارتاپ B2B خودش رو نشون داد. از سال ۹۴ تا ۹۷ ایویز به فروش B2B که بیشتر بر روی خدمات شارژ و اینترنت تمرکز داشت، ادامه داد تا این که سال ۹۷ بزرگترین تحول در ایویز شکل گرفت: فروش و تامین کالا در فروشگاه ایویز راه‌اندازی شد. تا اون زمان، ارتباط ما و همکارانمون در سراسر کشور با فروش شارژ و اینترنت شکل گرفته بود. اما تونستیم با فروش کالا، نیازهای همکارانمون رو بیش از پیش مرتفع و رابطمون رو عمیق‌تر کنیم. طرح رجیستری موبایل در سال ۹۸ و مبارزه با قاچاق اتفاق خوبی بود که به تامین و فروش گوشی موبایل در کشور بسیار کمک کرد و ایویز تونست در این حوزه قدم برداره. سال ۹۹ رکورد فروش ایویز در یک روز شکسته شد و این نشان از اعتماد شما همکاران به ایویزه. از اون زمان تا به امروز همواره تلاش ایویز اینه که بتونه بهترین کالاها رو به بهترین شکل به دست همکاران خودش در خانواده بزرگ ایویز برسونه.

چرا با ما کار کنید؟

دورانی که پرداختی خوب مهم‌ترین عامل جذب یک نیرو بود گذشته. رقابتی که امروز برای جذب نیروی متخصص بین شرکت‌ها وجود داره بر سر راه و رسم اون شرکته. مواردی مثل ارائه مزایای فرهنگی و اجتماعی، برقراری روابط انسانی و ایجاد شرایط و محیط کاری منعطف. در اولین جلسه مصاحبه و همچنین در متن قراردادهای استخدامی، راه و رسم ایویز بصورت شفاف و بدون پیچیدگی برای همراهان توضیح داده می‌شه. درباره حقوق و مزایا، انتظارها، اعتمادها، اعتقادها و اعتبارها گفتگو می‌شه و هیچ چیز بدون ابهام باقی نمی‌مونه. این اطلاعات صحیح و قوانین صریح باعث شده که همراهان ایویز انقدر باهاش راه بیان تا بشن پیرِ این راه!

مزایا

اینکه چرا برای بخش "راهیابی" ایویز تعداد درخواست‌های زیادی ارسال می‌شه جوابش می‌تونه مزایای ایویز باشه: امکان دورکاری خرید محصول از پنل ایویز با قیمت همکاری بیمه تکمیلی اعطای وام کمک هزینه عضویت در باشگاه‌های ورزشی مرخصی‌های منعطف جوان‌گرایی هدیه‌ها و بسته‌های معیشتی جشن‌ها و رویدادهای شاد و پرهیجان محیط امن و صمیمی مسابقات و‌ بازی‌های گروهی معاینات پزشکی