درباره گروه ارنیکا

وبسایت:

مدیر عامل:

سال تأسیس:

2011

صنعت:

فناوری اطلاعات، خدمات اینترنتی و نرم افزار

تعداد کارمندان:

500 کارمند به بالا

موقعیت:

تهران, تهران

آدرس:

تهران قلهک

درباره شرکت:

گروه ارنیکا در سال ۱۳۹۰ و با هدف ایجاد یک نگرش جدید در دنیای تجارت الکترونیک ایران، متولد شد. ما باور داریم که «کسب‌وکار» تلفیقی از پشت سر گذاشتن موانع و خلق ارزشی جدید و هیجان‌انگیز است و برای رسیدن به موفقیت در این مسیر پرپیچ‌وخم، ایجاد راه‌هایی برای کمک به فعالیت کسب‌وکارها در سطح بین‌المللی، ماموریت ما را تعریف کرده است. ارنیکا فقط گروهی از شرکت‌های مختلف نیست. اکوسیستمی پویا از شرکت‌هاییست که در حوزه‌هایی مثل تجارت الکترونیک، الکترونیک، انرژی، تجارت، بهداشت و درمان فعالیت دارند. از پلتفرم‌های ارز دیجیتال گرفته تا سیستم‌های اجاره آنلاین اقامتگاه و خرید بلیت هواپیما، ما همیشه در تلاشیم تا محصولات و خدماتی را ارائه کنیم که زندگی مخاطبان‌مان را آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر کند. گروه ارنیکا از برندهای به‌نام و بزرگی از جمله اکسکوینو (صرافی ارز دیجیتال)، هومسا (سامانه رزرو اقامتگاه آنلاین)، فلایتیو (سامانه فروش بلیت هواپیما و هتل)، هوش‌سامان (ارائه‌دهنده راهکارهای مبتنی بر هوش مصنوعی)، توکبا و پارس‌فم (واردات و صادرات میوه و خشکبار)، پویان انرژی لیدوما (واردکننده ژنراتورهای دیزلی)، کلینیک بین‌المللی نیاوران و اپلیکیشن کرفس تشکیل شده است.

استخدام در undefined
استخدام در undefined

چرا با ما کار کنید؟

ما یک جامعه هستیم و معتقدیم که ایجاد یک فرهنگ سازمانی حمایتی، نوآورانه و فراگیر، کلید موفقیت ماست. ما در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنیم، اما چیزی که ما را متمایز می‌کند، تعهد ما به نگرش بین‌المللی و پیشرفت است. نوآوری و خلاقیت هسته اصلی کاری است که ما انجام می‌دهیم. ما در برخی از هیجان‌انگیزترین و پویاترین صنایع فعالیت می‌کنیم و دائماً به دنبال راه‌های جدید برای عبور از مرزها و ایجاد تأثیر مثبت بر جهان هستیم. ما از نوآوری و خلاقیت استقبال می‌کنیم و از ریسک کردن برای دستیابی به اهداف خود نمی‌ترسیم. پیوستن به ارنیکا به معنای تبدیل شدن به بخشی از یک جامعه پویا، آینده‌گرا و فراگیر است. ما دائماً در حال رشد و تکامل هستیم و خوشحالیم که از استعدادهای جدیدی استقبال می‌کنیم که در اشتیاق ما برای نوآوری، همکاری و پیشرفت سهیم هستند.

مزایا

گروه ارنیکا توسعه اش را در گرو ارتقای سرمایه انسانی خود می‌داند و با هدف ایجاد انگیزه به عنوان محرک رشد، در تلاش است انگیزه را در نیروی انسانی خود بالا ببرد. امکانات رفاهی چون بیمه تکمیلی، کافه ارنیکا، دسترسی کتابخانه الکترونیک رایگان، دوره‌های آموزشی رایگان، هدیه‌های مناسبتی و .... در محیطی صمیمی و آرام از ویژگی‌های ارنیکا است. گروه ارنیکا، شناسایی و تعالی نیروهای جوان متخصص را الویت خود می داند و برنامه‌های متعددی برای توانمند سازی آن‌ها دارد .