درباره مبین تک

وبسایت:

مدیر عامل:

مجتبی نیک نام

سال تأسیس:

2014

صنعت:

تولید و فرآیند

تعداد کارمندان:

10-49کارمند

موقعیت:

فارس, Shiraz

آدرس:

فارس، شیراز، کمربندی جنوبی شیراز، شهر آهن، پلاک 81B

درباره شرکت:

مبین تک، یک کسب و کار متوسط در حوزه تولیدات صنعتی، بازرگانی و خدمات است. مبین تک، ماشین آلات صنعتی چاپ، لیزر، چوب و mdf را تولید یا خریداری، اورهال و ارتقا می‌دهد. بصورت اجاره به شرط تملیک می‌فروشد، مواد اولیه آن را تامین می‌کند، در نگه‌داری، تعمیرات و تامین قطعات آن پس از فروش، خدمات ارائه می‌دهد. مبین تک با تولید ماشین آلات، تقاضای بازار ماشین آلات استوک چینی را به سمت ماشین آلات آکبند ایرانی سوق می‌دهد. مبین تک تولیدکننده دستگاه برش لیزر، چاپ بنر و کلندر چاپ پارچه است. مبین تک از نظر تنوع تولیدات در خاورمیانه بدون رقیب است. مبین تک همچنین قصد دارد بطور تخصصی مرجع مشاوره و فروش ماشین آلات و مواداولیه (استوک یا آکبند و ایرانی یا خارجی) به مشتریان کشورهای همسایه باشد.

استخدام در undefined
استخدام در undefined

چرا با ما کار کنید؟

مبین تک مجموعه ای جوان است که از ابتدا تا اکنون، رشد سریعی را تجربه کرده است. رشد سریع مبین تک باعث شده همواره نیازمند افرادی با توانایی و تخصص بیشتر وجود داشته باشد. بنابراین مبین تک تمام امکانات و هزینه لازم جهت رشد و ارتقا سریع پرسنل را فراهم کرده است. پرسنل متخصص می تواند با آزادی عمل، رشد در حیطه وظایف خود را با سلیقه و دانش خود رقم بزنند.

مزایا

امکان رشد سریع در سازمان تامین هزینه های آموزش و رشد شخصی و سازمانی سرویس ایاب و ذهاب امکان دورکاری برای وظایف پروژه ای، یک یا چند روز در هفته