یک مسیر شغلی موفق از اینجا آغاز می شود

ایران‌تلنت بزرگترین وب سایت استخدامی ایران است که نزدیک به یک میلیون نفر از جامعه متخصصان و مدیران ایرانی به عضویت آن در آمده اند و بالغ بر ۵۰۰۰ شرکت معتبر داخلی و خارجی، استخدام های خود را از طریق آن انجام میدهند.سایت ایران‌تلنت تحت مالکیت و مدیریت شرکت آریا تالین گام از سال ۱۳۸۳ با ارایه خدمات آنلاین برای ایجاد ارتباط مستقیم میان کارجویان و کارفرمایان راه اندازی شد. ایران‌تلنت طی این سالها به عنوان سایت استخدامی پیشرو در کشور، با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا در فضای مجازی، فعالیت خود را گسترش داده است.

ایران‌تلنت برای شما چه می‌کند

ایران‌تلنت یک سرویس کاملا آنلاین است. این سرویس برای افراد متخصص و مسلط به زبان انگلیسی امکان یافتن بهترین فرصت‌های کاری و حرفه‌ای را در سراسر ایران در بهترین شرکت‌ها فراهم می‌سازد.

همچنین از طریق این سایت، شرکت‌ها و موسسات می‌توانند بهترین مدیران و متخصصین را در کمترین زمان یافته و از آنان برای فعالیت در مجموعه خود دعوت به همکاری نمایند.

آگهی استخدام: شرکت‌ها فرصت‌های کاری خود را روی سایت آگهی می‌کنند، سایت به صورت اتوماتیک هر هفته آخرین موقعیت‌های شغلی آگهی شده را به افرادی که تحصیلات، تجربه کاری یا علایق حرفه‌ای مرتبط دارند ایمیل می‌کند. علاقمندان به هر موقعیت شغلی پس از مطالعه آگهی و توضیحات ذیل آن، درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال می‌کنند و رزومه آنان به دست کارفرما می‌رسد. کارفرما پس از بررسی رزومه‌های دریافتی، نیروهای مورد نظر خود را انتخاب کرده، از آنها برای مصاحبه و دیدار حضوری دعوت می‌کند.

جستجوی رزومه‌ها: شرکت‌ها همچنین می‌توانند نیرو‌های مورد نظر خود را مستقیما در بانک رزومه‌ی ایران‌تلنت جستجو کنند. این امکان چیزی شبیه جستجو در گوگل می‌باشد، با این تفاوت که علاوه بر کلمات و عبارات، کارفرما می‌تواند بر اساس پارامترهای دیگری چون سن، زمینه تخصصی، نوع صنعت، میزان تجربه و استان محل سکونت جستجوی خود را محدود نماید. سایت رزومه‌هایی که بیشترین مطابقت را با پارامترهای درخواستی کارفرما دارد، لیست می‌کند. کارفرما پس از بررسی رزومه‌های یافته شده، با افراد مورد نظر خود تماس گرفته و از آنها برای مصاحبه و دیدار حضوری دعوت به عمل می‌آورد.

برای کارفرمایان

ایران‌تلنت انتخابی مطمئن برای کارفرمایان و متخصصان منابع انسانی است تا همسو با کشورهای پیشرفته دنیا از کارآمدترین روش برای جذب نیروی انسانی بهره گیرند. بانک رزومه ایران‌تلنت ، فرصتی عالی را برای کارفرمایان فراهم میکند تا اولین قدم در راه جذب نیرو را با اطمینان خاطر بیش تری بردارند و از نیروی متخصص و توانمند برای مجموعه خود بهره مند شوند.

نحوه کار این سرویس به چه صورت است؟

کارفرمایان و شرکت‌هایی که جویای نیروی حرفه‌ای هستند می‌توانند این افراد را از دو طریق یافته و با آنها تماس برقرار کنند.

برای کارفرمایان

ایران‌تلنت انتخابی مطمئن برای کارفرمایان و متخصصان منابع انسانی است تا همشو با کشورهای پیشرفته دنیا از کارآمدترین روش برای جذب نیروی انسانی بهره گیرند. بانک رزومه ایران‌تلنت ، فرصتی عالی را برای کارفرمایان فراهم میکند تا اولین قدم در راه جذب نیرو را با اطمینان خاطر بیش تری بردارند و از نیروی متخصص و توانمند برای مجموعه خود بهره‌مند شوند.

نحوه کار این سرویس به چه صورت است؟

کارفرمایان و شرکت‌هایی که جویای نیروی حرفه‌ای هستند می‌توانند این افراد را از دو طریق یافته و با آنها تماس برقرار کنند.

آگهی استخدام: شرکت‌ها فرصت‌های کاری خود را روی سایت آگهی می‌کنند، سایت به صورت اتوماتیک هر هفته آخرین موقعیت‌های شغلی آگهی شده را به افرادی که تحصیلات، تجربه کاری یا علایق حرفه‌ای مرتبط دارند ایمیل می‌کنند. علاقمندان به هر موقعیت شغلی پس از مطالعه آگهی و توضیحات ذیل آن، درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال می‌کنند و رزومه آنان به دست کارفرما می‌رسد. کارفرما پس از بررسی رزومه‌های دریافتی، نیروهای مورد نظر خود را انتخاب کرده، از آنها برای مصاحبه و دیدار حضوری دعوت می‌کند.

جستجوی رزومه‌ها: شرکت‌ها همچنین امکان این را دارند که نیرو‌های مورد نظر خود را مستقیما در مجموعه رزومه‌های جمع‌آوری شده در بانک اطلاعاتی سایت جستجو کنند. این امکان چیزی شبیه جستجو در گوگل می‌باشد، با این تفاوت که علاوه بر کلمات و عبارات، کارفرما می‌تواند بر اساس پارامترهای دیگری چون سن، زمینه تخصصی، نوع صنعت، میزان تجربه و استان محل سکونت جستجوی خود را محدود نماید. سایت رزومه‌هایی را که بیشترین مطابقت را با پارامترهای درخواستی کارفرما دارد لیست می‌کند. کارفرما پس از بررسی رزومه‌های یافته شده، با افراد مورد نظر خود تماس گرفته، از آنها برای مصاحبه و دیدار حضوری دعوت به عمل می‌آورد.

برای کارجویان

نزدیک به یک میلیون نفر از جامعه متخصصان و مدیران کشور با هدف دستیابی به بهترین فرصت های شغلی در معتبرترین شرکت های ایرانی و خارجی، عضو سایت ایران‌تلنت شدهاند. از مزایای ایران‌تلنت برای کارجویان، ساخت رزومه با استانداردهای بین المللی، آگاهی از جدیدترین فرصت های شغلی و ارسال مستقیم رزومه به مدیران شرکت های معتبر است.

نحوه کار این سرویس به چه صورت است؟

متخصصین و افراد جویای فرصت‌های شغلی بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای پس از ثبت نام در سایت، مشخصات فردی، سوابق تحصیلی و خلاصه تجارب کاری خود را در چند فرم آنلاین وارد می‌کنند. این اطلاعات توسط سایت به صورت هوشمند تبدیل به یک رزومه آنلاین شده و در بانک اطلاعاتی ایران‌تلنت ذخیره می‌شود.

برای تصمیم گیری بهتر از ابزار مناسب استفاده کنید

محصولات ما به شما در یافتن جایگاه واقعیتان در بازار یاری می رساند

undefined
undefined
undefined