همیشه اول باش!

با خرید پکیج پریمیوم ایران‌تلنت همیشه اول دیده شوید، سریعتر و با حقوق بیشتر استخدام شوید.

امکانات پکیج پریمیوم

درباره امکانات پریمیوم بیشتر بدانید

اولین در لیست رزومه‌ها

قبل از سایر کارجویان مورد توجه کارفرمایان باشید. زمانی که برای فرصت‌های شغلی رزومه ارسال می‌کنید، رزومه شما جزو اولین‌ها به کارفرمایان نمایش داده می‌شود.

اولین در نتایج جستجو

بیشتر دیده شوید و سریعتر استخدام شوید. رزومه شما در صدر نتایج جستجوی کارفرمایان نمایش داده خواهد شد. همچنین با کلیدواژه‌های مورد نظر خود در اولین نتایج جستجوی کارفرمایان قرار می‌گیرید.

آمار مشاهده رزومه

از میزان مشاهده رزومه خود مطلع شوید. به آمار جستجو و دیده شدن رزومه خود دسترسی داشته باشید و با دانستن نام شرکت‌هایی که رزومه شما را دیدند، برای استخدام بهتر برنامه‌ریزی کنید.

آمار رزومه‌های ارسال شده

شانس موفقیت خود برای استخدام را برآورد کنید. برای همه فرصت‌های شغلی ببینید با چند نفر در رقابت هستید و اطلاعاتی در مورد سوابق شغلی، تحصیلات و رده سازمانی سایر متقاضیان به دست آورید.

حقوق

از حقوق گروه شغلی مورد نظر خود مطلع شوید. مشاهده حداقل، حداکثر و میانگین حقوق هر گروه شغلی به شما در انتخاب فرصت شغلی مناسب کمک می‌کند.

وضعیت رزومه‌های ارسالی

در جریان وضعیت رزومه‌های ارسال شده خود باشید و فرصت‌ها را بهتر مدیریت کنید. بعد از ارسال رزومه، مطلع می‌شوید که آیا رزومه توسط کارفرما مشاهده شده، در حال بررسی است و یا رد شده است.

اطلاع‌رسانی پیامکی

قبل از سایر کارجویان از فرصت‌های شغلی متناسب با تجربه خود باخبر شوید و فرصت‌ها را از دست ندهید. خودتان نیز می‌توانید اطلاع رسانی شغلی را بر اساس فیلترهای دلخواه ایجاد کنید.

ارسال خودکار رزومه

با فعال کردن ارسال خودکار رزومه، فرصت را از دست نمی‌دهید و به محض ایجاد فرصت شغلی دلخواه‌‌تان رزومه شما به صورت اتوماتیک ارسال می‌شود. با تنظیم فیلترهای دلخواه، ارسال خودکار رزومه برای فرصت‌های شغلی موردنظرتان انجام می‌شود.

بسته‌های کامل برای پریمیوم

با انتخاب یکی از بسته‌های زیر پریمیوم شوید.

مزایای پریمیوم
3X
سریع‌ترین استخدام

کارجویان پریمیوم به‌طور میانگین 3 برابر سریع‌تر از دیگر کارجویان استخدام می‌شوند.

250%
بازدید بیشتر رزومه

رزومه کارجویان پریمیوم حدودا 2.5 برابر بیشتر از دیگر کارجویان، توسط شرکت‌ها دیده می‌شوند.

$
حقوق بیشتر

کارجویان پریمیوم با اطلاع از حقوق شرکت‌ها، به‌طور میانگین 20 درصد می‌توانند شرکت‌های با حقوق بیشتر را انتخاب کنند.

سؤالات متداول
چرا باید حساب کاربری‌ام را به پریمیوم ارتقا دهم؟

برای هر آگهی شغلی صدها متقاضی کار وجود دارد و به این علت بسیار اتفاق می‌افتد که رزومه‌هایی حتی با داشتن بهترین تجارب و مهارت‌های کاری، توسط کارفرمایان دیده نمی‌شوند. سرویس پریمیوم، امکانات ویژه‌ای برای کارجو دارد و به او این امکان را می‌دهد تا زودتر از فرصت‌های شغلی مطلع شود، رزومه او در جستجو بیشتر توسط شرکت‌ها دیده شود و در مقابل دیگر کارجویان موقعیت بهتری پیدا کنند.

آیا باید سرویس پریمیوم خود را هر ماه تمدید کنم؟

سرویس پریمیوم تمام آنچه شما برای افزایش شانس پیداکردن شغل رویایی خود نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد. بیشتر کاربران پریمیوم در سریع‌ترین زمان ممکن به اهداف حرفه‌ای خود می‌رسند بنابراین نیازی به تمدید چندین باره این سرویس نخواهید داشت.

آیا بعد از خرید پریمیوم، رزومه‌های شغلی ارسال شده قبلی من نیز بالاتر از سایر رزومه‌ها نشان داده می‌شود؟

تمام رزومه‌های شغلی قبلی شما نیز در بالای رزومه دیگر کارجویان قرار خواهد گرفت.

آیا برای یافتن شغل در ایران‌تلنت، اشتراک پریمیوم لازم است؟

خیر، پرکردن رزومه و ارسال آن برای شرکت‌ها بصورت رایگان می‌باشد اما با سرویس پریمیوم، شما ابزارهای پیشرفته‌ای برای نمایش بیشتر رزومه خود و همچنین قرارگرفتن در موقعیت بالاتری نسبت به دیگر رقبا دارید و در نهایت می‌توانید بسیار سریع‌تر شغل ایده‌آل خود را پیدا کنید.

کدام پکیج پریمیوم برای من مناسب‌تر است؟

با خرید پکیج پریمیوم طولانی‌تر، مدت زمان بیشتری به امکانات پریمیوم دسترسی دارید و همچنین هزینه کمتری نیز پرداخت می‌کنید.

اگر الان عضو سرویس پریمیوم شوم آیا می‌توانم ببینم قبلاً چه شرکت‌هایی رزومه من را دیده‌اند؟

بله، می‌توانید ببینید چه کسی رزومه شما را در ۶۰ روز گذشته مشاهده کرده‌است.