چرا آزمون تعیین سطح زبان ایران‌تلنت؟

دقیق
برای جلوگیری از هرگونه خطا، تمام سوالات آزمون توسط موسسات آموزشی برتر، بررسی و ارزیابی شده است.
استاندارد
این آزمون طبق اصول جهانی تعیین سطح زبان انگلیسی طراحی شده است.
رایگان
با شرکت دراین آزمون به صورت رایگان میزان تسلط خود به زبان انگلیسی را محک بزنید.

ویژگی های تست تعیین سطح زبان ایران‌تلنت

  • این آزمون سطح زبان شما را در چهار بخش Vocabulary ،Grammar ،Listening و Reading ارزیابی می کند و در مجموع سطح General English شما را مشخص می کند.
  • آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی ایران‌تلنت با همکاری یک موسسه بین المللی در حوزه آموزش زبان انگلیسی طراحی شده است.
  • سوالات و نتایج این آزمون منطبق بر آخرین تحقیقات و پیشرفت ها در حوزه آموزش زبان انگلیسی می باشد و نتایج به مراتب دقیق تری نسبت به سایت های مشابه داخلی دارد.
  • شرکت های ایرانی می توانند با استفاده از نتایج این آزمون مناسب ترین افراد را برای فرصت های شغلی خود استخدام کنند.

نحوه‌ی شرکت در آزمون

این آزمون مانند دیگر آزمون‌های تعیین سطح، برای سنجش چهار مهارت زبان انگلیسی کاربرد دارد. این آزمون نمره منفی ندارد و شما می‌توانید به سؤالات با این دید پاسخ دهید. با کلیک روی دکمه شروع آزمون می‌توانید پاسخ دادن به سؤالات را آغاز کنید.

مرحله اول

تست مهارت واژگان (Vocabulary)

در مرحله اول شما باید به سؤالات واژگان یا همان Vocabulary در مرحله اول پاسخ دهید. بعد از آغاز شما در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد که زمان و دقیقه شمار برای شما فعال شده است و باید در این زمان آزمون را به پایان برسانید.

مرحله دوم

تست مهارت گرامر (Grammar)

مرحله دوم آزمون تعیین سطح شامل تست مهارت گرامر می‌شود که توانایی شما در دستور زبان انگلیسی را می‌سنجد. در این بخش باید روی نکات ریز و جزئیات بسیار دقت داشته باشید.

مرحله سوم

تست مهارت گوش دادن (Listening)

مرحله سوم آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی ایران‌تلنت، ارزیابی مهارت گوش دادن (Listening) است. در این مرحله از آزمون شما باید فایل صوتی را گوش دهید و با توجه به آنچه در آن گفته می‌شود به سؤالات پاسخ دهید.

مرحله چهارم

تست مهارت خواندن (Reading)

آزمون خواندن (Reading) در مرحله آخر آزمون تعیین سطح ایران‌تلنت قرار دارد و زبان آموزان باید متونی را که برای آنها مشخص شده است را مطالعه و به سوالات پاسخ دهند. سوالات این بخش مانند دیگر بخش‌ها به صورت تستی است که شما باید در زمان مشخص شده به تمام آنها پاسخ دهید.

پس از پایان آزمون شما می‌توانید میزان درصد پاسخ سؤالات را مشاهده کنید و تمرکز خود را روی تقویت مهارت‌هایی قرار دهید که نسبتا درصد پایین‌تری دارند. در آخر نیز این آزمون را می‌توانید در رزومه خود در ایران‌تلنت قرار دهید تا کارفرما بتواند میزان مهارت شما در زبان انگلیسی را مشاهده کند.