وبلاگ ایران تلنت
آموزش راهکارهای استخدامی و مدیریت منابع انسانی

نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران با همکاری ایران‌تلنت برگزار می‌شود

نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران با همکاری ایران‌تلنت طی سه روز از تاریخ ۸ الی ۱۰ خرداد میزبان کارجویان و فارغ‌التحصیلان برای کاریابی و استخدام در شرکت‌های معتبر داخلی خواهد بود.

در طی این سه روز، این فرصت برای کارجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه فراهم است تا هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین از غرفه‌های نمایشگاه و شرکت‌ها بازدید کنند و از فرصت‌های شغلی آنها باخبر شوند. کارجویانی که در تهران زندگی می‌کنند، می‌توانند از مزایای حضور در نمایشگاه بهره ببرند و این فرصت برای کارجویان شهرهای دیگر فراهم است که از فرصت‌های شغلی به صورت آنلاین باخبر شوند و رزومه ارسال کنند. تمامی افراد جویای کار از ۲۰ اردیبهشت الی ۱۳ خرداد زمان دارند تا رزومه‌های خود را برای فرصت‌های شغلی شرکت‌های حاضر در نمایشگاه ارسال کنند.

فرصت حضور در اولین نمایشگاه کار هیبرید ایران

نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران با همکاری ایران‌تلنت برگزار می‌شود که ۲۰ سال است در حوزه کاریابی و تسهیل فرایند استخدام کارجویان فعالیت می‌کند. علاوه بر این، این نمایشگاه پس از انجام موفق ده دوره گذشته آن برگزار می‌شود و این بار حمایت دانشگاه تهران را دارد و سعی دارد تا فرایند استخدام کارجویان را تسهیل و ورود آنها به بازار کار را تسریع بخشد.

این دوره از نمایشگاه کار به صورت هیبرید برگزار می‌شود. نمایشگاه‌های کار هیبرید یکی از متداول‌ترین نمایشگاه‌های کار در جهان به شمار می‌آیند که برای اولین بار ایران‌تلنت با حمایت دانشگاه تهران آن را در ایران برگزار خواهد کرد. نمایشگاه‌های هیبرید به نمایشگاه‌هایی گفته می‌شود که امکان شرکت در آنها هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین، وجود دارد. در این نمایشگاه تلاش می‌شود تا با بهره‌گیری از پتانسیل‌های موجود در دانشگاه برتر کشور و استفاده از ظرفیت‌های مجازی و آنلاین، فرایند استخدام و اشتغال دانشجویان تسهیل شود و امکان ارتباط بدون واسطه بازارکار و دانشگاه را فراهم می‌کند.

آشنایی با فرایند استخدام و مسیر شغلی

در این دوره از نمایشگاه کار،‌ دانشجویان و کارجویان این فرصت را دارند تا با تمامی مراحل استخدام آشنا شوند و از نزدیک با مسئولین شرکت‌ها ملاقات کنند. در این دوره، رویداد‌های راهنمای مسیر شغلی نیز جهت تسهیل فرآیند انتخاب حوزه کاری و مسیر رشد حرفه‌ای برگزار می‌شود که شرکت کنندگان می‌توانند از محتوای این رویدادها بسیار بهره ببرند. علاوه بر این، شرکت‌کنندگان با تمام مراحل لازم جهت اشتغال پذیری از رزومه‌نویسی تا انجام مصاحبه‌های کاری آشنا می‌شوند و شناخت کامل‌تری از بازار کار پیدا خواهند کرد.

نمایشگاه کار دانشگاه تهران با همکاری ایران‌تلنت

مزایای نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران برای کارجویان

نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران در پردیس فنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این نمایشگاه این است که جامعه دانشگاهی را به بازار کار ایران متصل و امکان جذب نخبه‌های دانشگاهی را برای شرکت‌ها معتبر ایرانی فراهم کند. فرصت حضور در این نمایشگاه مزایایی برای کارجویان دارد که این مزایا عبارت است از:

 • ملاقات حضوریِ مسئولین استخدام‌ شرکت‌ها و صحبت با آنها در مورد فرایند استخدام، فرصت‌های شغلی و نحوه استخدام در شرکت آنها
 • آموزش و آشنایی با تمام مراحل استخدام از رزومه‌نویسی تا شرکت در کارگاه‌های آموزشی راهنمای مسیر شغلی

 

 • شبکه‌سازی و برقراری ارتباط با شرکت‌های مختلف و آگاهی از نحوه ورود به بازار کار
 • اثرگذاری مثبت روی استخدام‌کنندگان و نشان دادن مهارت‌ها و توانایی‌ها به صورت حضوری

مزایای نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران برای کارفرمایان

نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران این فرصت را به شرکت‌ها و کارفرمایان می‌دهد تا با شرکت در آن، افراد نخبه و متخصصان بازار کار را جذب موقعیت‌های شغلی خود کنند و علاوه بر آن، هزینه‌های مربوط به جذب و استخدام در سازمان خود را کاهش دهند. اما مزایای نمایشگاه کار برای کارفرمایان به اینجا ختم نمی‌شود و دیگر مزایای آن شامل موارد زیر می‌شود:

 • حضور در پردیس فنی دانشگاه تهران با بیش از ۱۰ هزار دانشجو و فارغ‌التحصیل
 • اطلاع‌رسانی و دعوت بیش از ۲ میلیون از شاغلین و افراد جویای کار در ایران‌تلنت و تلنت کوچ
 • فرصت ساخت و تقویت برند کارفرمایی شما در میان مخاطبین هدف
 • حضور گسترده در تبلیغات نمایشگاه با ارزش بیش از ۲۵۰ میلیون تومان
 • امکان مشارکت در کارگاه‌های آموزشی و راهنمای مسیر شغلی
 • آنلاین بودن مراحل درج آگهی و ارسال رزومه
 • دعوت و مشارکت دانشجویان و فارغ‌التحصیلان ۱۵ دانشگاه معتبر کشور

نحوه شرکت در نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران

کارجویان می‌توانند با مراجعه به لینک زیر تمامی مراحل حضور و ثبت نام در نمایشگاه را انجام دهند:

ثبت نام کارجویان در نمایشگاه

کارفرمایان و شرکت‌ها می‌توانند با کلیک بر لینک زیر، مراحل ثبت نام و رزرو غرفه در نمایشگاه را انجام دهند:

ثبت نام و رزرو غرفه در نمایشگاه

آشنایی و اقدام برای صدها فرصت شغلی در دانشکده فنی دانشگاه تهران

نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران می‌تواند نقطه شروع شما برای راه‌یابی به بازار کار باشد و با حضور در آن، با صدها موقعیت شغلی شرکت‌های معتبر آشنا خواهید شد و می‌توانید فرایند کاریابی خود را تسریع بخشید. نمایشگاه کار دانشکده فنی دانشگاه تهران به مدت سه روز از ۸ الی ۱۰ خرداد برگزار می‌شود و کارجویان از ۲۰ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد، برای ارسال رزومه زمان دارند. برای شرکت در این نمایشگاه و آشنایی با کلیت آن، اینجا کلیک کنید.

منبع تلنت کوچ
مطالب پیشنهادی
۱ دیدگاه
 1. مرضیه نصیرزاده می‌گوید

  خیلی خوبه اگر کاری در منابع انسانی برای بنده پیدا بشود

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.