دومین نمایشگاه کار آنلاین توسط تلنت کوچ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی تلنت کوچ، دومین نمایشگاه کار آنلاین که از ۱۵ تا ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۸ برگزار شد، فرصتی بی نظیر برای دانشجویان و افراد بدون سابقه کار بود تا کار مناسب‌شان را پیدا کنند.

هم چنین، شرکت ها نیز با صرف وقت و هزینه کم‌تر از نمایشگاه های فیزیکی، به انتخاب نیروهای شایسته پرداختند. مصاحبه ویدئویی بین شرکت ها و دانشجویان از ویژگی‌های متمایز کننده آن بود.

از این نمایشگاه، آمار جذابی به دست آمد که در ادامه به آن نگاهی می اندازیم:

  1. ۱۵ شرکت از جمله ایرانسل، بیمه سامان، ایران تلنت، زرین رویا، به تام، مونتکو ایران، همکاران سیستم، فردید، دوات و … در این نمایشگاه شرکت کرده بودند.
  2. دانشجویان از رشته‌های مدیریت با سهم ۲۷ درصد، مهندسی صنایع با ۱۵.۹ و مهندسی کامپیوتر با ۱۵.۲ درصد، پررنگ ترین حضور را در نمایشگاه داشتند و در مجموع، ۱۳۸۸ رزومه برای دومین نمایشگاه کار آنلاین ارسال شد.
  3. هم چنین، دانشجویان دانشگاه تهران، علامه طباطبایی و علم و صنعت و دانشگاه آزاد، بیشترین مشارکت را در دومین نمایشگاه آنلاین کار داشتند و اغلب آن‌ها از تهران اقدام به شرکت در نمایشگاه کرده بودند.
  4. ۵۰.۲ درصد کارجویان دختر، و ۴۸.۸ درصد آن‌ها پسر بودند و بیشترین گروه سنی را ۲۵ تا ۳۰ ساله ها، و پس از آن، ۲۲ تا ۲۵ ساله‌ها تشکیل می‌دادند.

لازم به ذکر است تلنت کوچ محصولی از شرکت ایران تنلت، با سابقه ۱۶ ساله با فعالیت استخدامی است که جهت ایجاد پلی میان دانشگاه و صنعت طراحی شده است. فرصت‌های کارآموزی، تور شرکت‌ها و جلسات گپ و گفت با مدیران نیز از دیگر بخش های این اپلیکیشن است.

شرکت‎های علاقمند می توانند برای حضور در نمایشگاه آنلاین کار بعدی، از طریق لینک زیر اقدام کنید:ثبت نام در تلنت کوچ

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.