skip to Main Content
راهنمای جستجوی شغل در ایران تلنت

راهنمای جستجوی شغل در ایران تلنت

اگر به تازگی دَرستان تمام شده و دنبال شغل هستید یا اگر مشغول کار هستید اما از کار خود رضایت ندارید، اگر به توانایی‌های خود ایمان دارید و دوست دارید به رده‌های شغلی بالاتری دست یابید اما در شرکت فعلی‌تان چنین امکانی وجود ندارد یا شرکت‌تان در حال تعدیل نیرو است، اصلاً نگران نباشید. در این راهنما به شما خواهیم گفت که چگونه با جستجوی شغل در ایران تلنت می‌توانید کار مناسب خود را پیدا کنید.

جدیدترین فرصت های شغلی را در ایران تلنت مشاهده کنید

اولین گام ساخت رزومه حرفه‌ای است

برای آنکه بتوانید از خدمات ایران تلنت استفاده کنید و شغل‌تان نظر خود را پیدا کنید، در اولین قدم باید در ایران تلنت ثبت نام کرده و برای خودتان. این کار باعث می‌شود تا بتوانید به راحتی و با یک کلیک رزومه خود را برای کارفرمایان ارسال کنید. همچنین، کارفرمایان قادر هستند در بانک رزومه ایران تلنت جستجو کنند. اگر بتوانید رزومه‌ای حرفه‌ای برای خود بسازید، شانس استخدام شما دو چندان خواهد شد.

اگر نمی‌دانید چگونه باید رزومه بسازید، پیشنهاد ما این است که مطلب آموزش ساخت رزومه در ایران تلنت را مطالعه کنید. همچنین، در مطلب چگونه یک رزومه حرفه ای بنویسیم؟ فوت و فن‌های ساخت یک رزومه حرفه‌ای را برایتان توضیح داده‌ایم.

بین آگهی‌های شغلی جستجو کنید

پس از ثبت نام در ایران تلنت و ساخت رزومه، اکنون می‌توانید بین آگهی‌های شغلی جستجو کنید. پس از ورود به داشبورد کارجویی وارد صفحه‎ای مانند صفحه‌ای روبرو خواهید شد:

داشبورد کارجویی ایران تلنت

با وارد کردن عنوان شغلی مورد نظر خود در نوار جستجوی مشخص شده در تصویر می‌توانید در بین آگهی‌های موجود در ایران تلنت جستجو کنید. برای مثال با جستجوی عنوان Sales Manager با فهرستی از آگهی‌های مرتبط با این عنوان شغلی روبرو می‌شوید:

راهنمای جستجوی شغل در ایران تلنت

حال، شما می‌توانید آگهی‌های مرتبط با این عنوان شغلی را در ایران تلنت بررسی کنید و پس از مطالعه شرح وظایف و بررسی شرکت آگهی‌دهنده، در صورت علاقه رزومه خود را برای آن‌ها ارسال کنید.

همانطور که مشاهده می‌کنید در گوشۀ سمت چپ سایت، فیلترهایی برای تسهیل فرآیند جستجوی شغل در ایران تلنت تعبیه شده است. با کمک این فیلترها می‌توانید به جستجوی دقیق‌تری در بین آگهی‌های فعال داشته باشید. فهرست فیلترهای مرتبط با جستجوی شغل در ایران تلنت به شرح زیر است:

 

فیلترهای جستجوی شغل در ایران تلنت

فیلترهای جستجوی آگهی شغلی در ایران تلنت

 1. Only Startups: با فعالسازی این مورد، تنها آگهی‌های مرتبط با استارتاپ‌ها برای شما نمایش داده خواهد شد
 2. Locations: با انتخاب این فیلتر می‌توانید آگهی‌های کاری را بر اساس موقعیت جغرافیایی تفکیک کنید. برای مثال با انتخاب استان تهران، تنها آگهی‌های مربوط به این شهر نمایش داده می‌شوند.
 3. Seniority: با کمک این فیلتر می‌توانید آگهی‌ها را بر اساس سطح ارشد بودن مرتب کنید. برای مثال با انتخای Management می‌توانید فقط آگهی‌های مدیریتی را مشاهده کنید.
 4. Function: با استفاده از این فیلتر می‌توانید آگهی‌های شغلی را بر اساس حوزه و دسته شغلی تفکیک کنید. برای مثال با انتخاب Accounting تنها شغل‌های مرتبط با این دسته شغلی نمایش داده خواهد شد.
 5. Industry: با کمک این فیلتر می‌توانید آگهی‌ها را بر اساس نوع صنعت آگهی‌دهنده مرتب کنید. برای مثال با انتخاب Oil & Gas تنها آگهی‌های مرتبط با شرکت‌های نفت و گاز برایتان نمایش داده می‌شود.

توجه داشته باشید که استخدام فرآیندی کوتاه مدت نیست. البته گاهی اوقات ممکن است شما در همان اولین اقدام و در مدتی کوتاه به مصاحبه دعوت شوید، اما این موضوع به ندرت اتفاق می‌افتد زیرا کارفرمایان علاقه دارند تا با تعداد بیشتری از کارجویان مصاحبه کنند. پیشنهاد ما به شما این است که تا جای ممکن رزومه خود را کامل کرده و در هر هفته رزومه خود را برای چند موقعیت شغلی ارسال کنید.

جستجوی شغل در ایران تلنت از طریق دسته‌بندی‌ها

یک روش دیگر برای جستجوی شغل در ایران تلنت استفاده از دسته‌بندی‌ها دارد. برای این کار شما در ابتدا وارد داشبورد کارجویی خود می‌شوید. سپس، مانند تصویر زیر از طریق نوار ابزار موجود در بالای صفحه، بر روی گزینه Find Jobs کلیک می‌کنید:

راهنمای جستجوی شغل در ایران تلنت

پس از این کار شما وارد صفحه Jobs ایران تلنت خواهید شد:

راهنمای جستجوی شغل در ایران تلنت

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، تمامی شغل‌های فعال در ایران تلنت بر اساس 4 دسته بندی قابل جستجو هستند و شما با استفاده از این دسته‌بندی‌ها قادر هستید تا آگهی‌های شغلی را بر اساس موقعیت جغرافیایی، نوع و دسته شغلی، نوع صنعت آگهی‌دهنده و میزان ارشد بودن موقعیت شغلی تفکیک کنید.

پس از انتخاب هر یک از دسته‌بندی‌های فوق، آگهی‌های شغلی مرتبط با آن دسته به شما نمایش داده خواهد شد و شما می‌توانید با استفاده از فیلترهای تعبیه شده جستجوی دقیق‌تری داشته باشید.

امیدواریم که این مطلب توانسته باشد نحوه جستجوی شغل در ایران تلنت را برایتان توضیح دهد. در صورتی که با مشکلی روبرو شدید و یا سوالی داشتید می‌توانید از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما در ارتباط باشید.

82+

مطالب مشابه

60 دیدگاه
 1. در مورد کار در کشتیرانی مزاحمتون شدم ۸ سال در کشتیرانی مشعول به کار هستم در حال حاضر تعدیل نیرو شده ام دنبال کار هستم باتشکر

  1. سلام آقای صبور
   از شنیدن این خبر بسیار متاسف هستیم. امیدواریم به زودی شغل مورد نظر خودتون رو پیدا کنید. برای این کار در وب سایت ایران تلنت ثبت نام کنید و از طریق رزومه ساز ایران تلنت یک رزومه بسازید. سپس موقعیت شغلی خود را در وب سایت ایران تلنت جستجو کرده و برای موارد انتخابیApply کنید.
   در صورت نیاز به راهنمایی برای تکمیل رزومه با شماره ۲۲۷۷۷۷۳۴ تماس گرفته و با کارشناس امور کارجویان صحبت کنید.
   با تشکر

 2. در مورد کار درطلا سازی مزاحمتون میشم،من ۱۱سال در کارگاه طلا سازی مشغول به کار هستم که متاسفانه تعدیل نیرو شدم،اکنون دنبال کار هستم.
  سپاس

  1. سلام آقای خلیلی
   در وب سایت ایران تلنت رزومه بسازید و سپس سمت شغلی مورد نظرتون را در ایران تلنت جستجو کنید.
   در صورت نیاز با شماره ۰۲۱۲۲۷۷۷۷۰۴ واحد کارجویان تماس بگیرید تا کارشناسان ایران تلنت شما را راهنمایی کنند

  1. سلام جناب آفای احمدی
   لطفا با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۷۷۷۷۰۴ تماس بگیرید تا کارشناسان ایران تلنت شما را راهنمایی کنند

 3. با سلام
  بنده در قسمت لجستیک نیازمند کار هستم، با ۱۵ سال سابقه و مسلط به زبان انگلیسى

  1. جناب آقای شیری،
   بهتر است در وبسایت ایران‌تلنت ثبت نام کرده و برای خودتان رزومه کاملی تهیه کنید. به این ترتیب می‌توانید برای موقعیت‌های شغلی گوناگون اقدام کنید. همچنین هر چه رزومه شما کامل تر باشد، بیشتر توسط کارفرمایان دیده می‌شود.

 4. من راننده هستم با سابقه ۱۰ سال در شرکت های بین المللی مانند رنو و…. برای پیدا کردن کار در کدام قسمت باید جستجو کنم در ایران تلنت هم رزومه دارم با تشکر

  1. سلام آقای روحانی
   پیشنهاد میکنیم با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۷۷۷۷۰۴ واحد کارجویان تماس بگیرید تا کارشناسان ایران تلنت شما را راهنمایی کنند.

 5. من فوق دیپلم حسابداری هستم.در رشته حسابداری جایی مشغول با کار نبودم ولی در کیلینیک دندان پزشکی دستیار بودم حدودا ۷ماه.
  علاقه زیادی به کار کردن دارم.مدرک بین الملی ماساژ ریلکسی دارم.

  1. سلام خانم علیرضایی
   پیشنهاد میکنیم با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۷۷۷۷۰۴ واحد کارجویان تماس بگیرید تا کارشناسان ایران تلنت شما را راهنمایی کنند.

 6. شاین ذکر هم هست که روزمه کاری هم دارم که اینجا ارسال نمیشه. من کارشناس پرستاری با ١٣ سال سابقه کار خواهان استخدام هستم.

  1. سلام خانم لاهرودی
   با شماره تلفن ۲۲۷۷۷۷۰۴ واحد کارجویان تماس بگیرید تا کارشناسان ایران تلنت راهنماییتون کنند.

 7. سلام من ۱۰ سال سابقه انبار داری و تحصیلداری در شرکت ارایشی و بهداشتی دارم ولی متاسفانه به دلیل جابجایی شرکت به شیراز الان بیکار هستم

  1. پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از دو مقاله راهنمای ساخت رزومه در ایران تلنت و آموزش رزومه نویسی حرفه‌ای، رزومه خود را در سایت ایران تلنت قرار دهید. سپس در مشاغل موجود در سایت ایران تلنت جستجو کرده و برای فرصت‌های شغلی مرتبط apply کنید.
   با تشکر

 8. باسلام، بنده کارشناس رشته ایمنی، بهداشت و محیط زیست(HSE) در سیمان آبیک واحد ایمنی بمدت ۵سال مشغول بکار بودم که متاسفانه، شخصی که پارتی داشت و تقاضای ورود به ایمنی داشت و چون واحد چارت خالی نداشت باعث جابجایی اجباری بنده به واحد دیگر شد، علاقه ای به این موقعیت کاری ندارم، علاقمندم به فعالیت در رشته تخصصی خودم بصورت کارشناس ایمنی یا مشاوره ای و ساعتی می باشم.

 9. سلام وقت بخیر من ارشدحقوق تجارت بین الملل هستم و درزمینه مشاوره حقوقی مهاجرتی کارکردم ومنشی وحسابداری در زمینه مشاوره مهاجرتی جویای کارهستم

  1. سلام خانم کیانپور
   پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از دو مقاله راهنمای ساخت رزومه در ایران تلنت و آموزش رزومه نویسی حرفه‌ای، رزومه خود را در سایت ایران تلنت قرار دهید. سپس در مشاغل موجود در سایت ایران تلنت جستجو کرده و برای فرصت‌های شغلی مرتبط apply کنید.
   با تشکر

  1. سلام خانم صمدی
   شما می‌تونید در سایت ایران تلنت رزومه خودتون رو بسازید و برای موقعیت‌های شغلی موجود رزومه خودتون رو ارسال کنید. با این حال اگر سابقه کار ندارید یا به تازگی می‌خواهید وارد بازار کار بشید پیشنهاد میکنیم که سری هم به وب‌سایت TalentCoach ما بزنید.

 10. سلام .بنده در استان اردبیل ساکن هستم و IT خوندم ،با اینکه استان اردبیل کلان شهره و فرصت شغلی در این استان زیاد شده متاسفانه نام این استان در منوی جستجو بر حسب Location در سایت وجود نداره .می خواستم بدونم آیا به فکر اضافه کردن این امکان برای استانهایی که در لیست نیستند هستید ؟ آیا روش دیگری برای جستجوی شغل مورد نظر در مناطقی که در لیست نیستند در سایت وجود داره ؟ ممنون بابت وقتی که گذاشتید و پیام رو خوندید

  1. سلام جناب آقای آفتابی، امیدواریم که حالتون خوب باشه.
   مناطق و شهرهایی که در فهرست Location وب‌سایت قرار دارند بر اساس موقعیت‌های شغلی موجود دسته‌بندی شده‌اند. متاسفانه در حال حاضر، هیچ موقعیت شغلی در استان اردبیل در وب‌سایت ایران تلنت موجود نیست. به همین دلیل شما نتونستید نام این استان رو در فهرست شهرها مشاهده کنید. امیدواریم که به زودی موقعیت شغلی دلخواهتون رو پیدا کنید.

 11. با سلام
  ۲سال سابقه کنترل کیفی وبازرس خط در شرکت صنایع غذایی را دارم.هم اکنون وزیتور شرکتی هستم و لیسانس مدیریت صنعتی دارم.خواهان کار در قسمت فروش میباشم.راهنمایی کنم.

  1. جناب آقای خوشه کار،
   امیدواریم که هر چه زودتر شغل دلخواه خود را پیدا کنید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که رزومه خود را با کمک رزومه ساز ایران تلنت بسازید. سعی کنید رزومه‌تان را بر اساس شغلی که می‌خواهید داشته باشید بسازید. سپس، در ایران تلنت جستجو کنید و رزومه خود را برای موقعیت‌های شغلی دلخواه ارسال کنید.

 12. با عرض سلام وخسته نباشید من در پخش ویزیتوری شرکت نخل بودم شرکت تعدیل نیرو شده ام اگر امکانش هست در یک شرکت دوخانیت من را معرفی کنید

  1. جناب توحیدلوی عزیز،
   متاسفانه ایران تلنت هیچ کارجویی را به شرکتی معرفی نمیکند و این کار از طریق وب سایت و خود کارجویان صورت میگیرد. پیشنهاد میکنیم که در ابتدا در سایت ایران تلنت ثبت نام کنید، سپس رزومه خود را در ایران تلنت بسازید و در آخر شغل مورد نظر خودتان را جستجو کنید.

 13. کارشناس ارشد بازنشسته با انواع تجربیات در طراحی محصولات پرنده.
  اماده همکاری در پروژه ها

 14. سلام بنده جویای شغل مدیرکارخانه هستم واقع دراستان قزوین خواهشمندم درصورت ممکن راهنمایی فرمایید

  1. آقای چگینی عزیز،
   به شما پیشنهاد می‌کنیم که در مرحله اول در سایت ایران تلنت ثبت نام کرده و رزومه خود را در آن بسازید. پس از تکمیل رزومه، در صفحه مشاغل موجود در سایت، عنوان شغلی مورد نظر خودتان را انتخاب کرده و رزومه خود را برای درخواست‌های دلخواه ارسال کنید.

  1. سلام،
   شما می‌توانید با ثبت نام در ایران تلنت، به صورت رایگان رزومه خود را ایجاد کنید و برای موقعیت‌های شغلی مورد علاقه خود رزومه ارسال نمایید. همچنین، اگر سابقه شغلی ندارید و به تازگی فارغ‌التحصیل شده‌اید پیشنهاد می‌کنیم به وب سایت http://talentcoach.ir مراجعه کنید و فرصت‌های کارآموزی مرتبط را در آن جستجو کنید.

 15. سلام شرکت دست کار تلنت کار درمنزل اگاهی دادن که هزینه براشون بفرستیم ایا این هزینه بفرستیم کار درمنزل میدن یاخیر

  1. سلام،
   در رابطه با نحوه کار این شرکتی که نام بردید، اطلاعی نداریم. اما استفاده از خدمات ایران تلنت برای کارجویان رایگان است.

 16. ۲۰ سال سابقه مدیر فروشی ومعاونت را دارم بیشتر هم پخش مواد غذایی حاضر به همکاری با شرکت های مرتبط .متشکرم

 17. سلام خسته نباشید..بنده دانشجوعه ترم‌۶ شیمی دارویی هستم در استان گیلان شهرستان لاهیجان..بدنبال کار در داروخانه و یا شرکتایی ک به رشتم ربط داشته باشه میگردم لطفا راهنماییم کنید

  1. سلام خانم عسکری
   در اولین مرحله بهتره که در وب سایت ایران تلنت ثبت نام کنید و رزومه خودتون رو در ایران تلنت بسازید. اگر هم سابقه کار ندارید، مشکلی وجود نداره و کافیه که سوابق تحصیلی تون رو وارد کنید. بعد از اتمام نوشتن رزومه، حال در سایت ایران تلنت به دنبال شرکت‌های دارویی یا آزمایشگاه های مورد نظر خودتون باشید و رزومه تون رو برای موقعیت‌های شغلی مرتبط ارسال کنید.
   همچنین، اگر دانشجو هستید، میتونید به سایت تلنت‌کوچ هم سر بزنید. این وب سایت برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان جویای کار راه‌اندازی شده است.

 18. باسلام
  عرض ادب و احترام
  من حدود ١٢ سال در یک کارگاه تراشکاری در زمینه تولید یک نوع محصول فعالیت داشتم و ٨سال آخر جدا از کارم دوروز در هفته زمان میزاشتم و کلیه امور حسابداری و پرداخت حقوق ها و ….. رو انجام میدادم.
  متاسفانه بدلایلی کار تعطیل شد و الان جویای شغل هستم. اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.

  1. سلام جناب آقای سلیمی،
   در ابتدا باید در ایران تلنت برای خودتان رزومه بسازید. برای ساخت رزومه در ایران تلنت می‌توانید از دو مطلب وبلاگ نکات مهم رزومه نویسی حرفه ای و آموزش ساخت رزومه در ایران تلنت کمک بگیرید. در حین ساخت رزومه تلاش کنید تا سوابق کاری خود را با جزییات توضیح دهید تا سوالات احتمالی کارفرمایان را پاسخ دهید.

   پس از تکمیل ساخت رزومه خود، به صفحه مشاغل ایران تلنت وارد شوید و شغل مورد نظرتان را جستجو کنید. در صورت یافتن آگهی استخدام مرتبط با حوزه کاری خود بر روی آن آگهی کلیک کنید و گزینه Apply را در انتهای آگهی انتخاب کنید.

   امیدواریم به زودی شغل مورد علاقه خود را پیدا کنید.
   با تشکر

 19. سلام رامین مهری هستم حدود ۸سال سابقه بازاریابی دارم در بانک پاسارگاد و شرکت کوکا الان ۶ ماهه بیکارم و دنبال یه کار خوب میگردم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

  1. سلام جناب آقای مهری،
   امیدواریم که هر چه سریعتر بتوانید شغل مورد علاقه خود را پیدا کنید. برای استفاده از ایران تلنت، در ابتدا شما باید در وب سایت ما به آدرس https://www.irantalent.com/ به عنوان کارجو ثبت نام کنید. پس از ورود به حساب کاربری خود در اولین اقدام با استفاده از ابزار رزومه ساز ایران تلنت، رزومه خودتان را بسازید. توجه داشته باشید که رزومه شما باید به زبان انگلیسی باشد. برای این کار می‌توانید از دو مطلب وبلاگ ما با عنوان‌های نحوه نوشتن رزومه حرفه‌ای و راهنمای ساخت رزومه در ایران تلنت کمک بگیرید. پس از ساخت رزومه، زمان آن است که در ایران تلنت جستجو کنید. توجه داشته باشید که وب سایت ایران تلنت کاملا به زبان انگلیسی است، به همین خاطر باید پوزیشن مورد نظر خود را به انگلیسی جستجو کنید. در نهایت، پس از مشاهده آگهی شغلی مورد نظر خود، بر روی آن کلیک کرده و از طریق دکمه Apply در انتهای صفحه رزومه خود را برای کارفرما ارسال کنید.

  1. سلام آقای سیاحی،
   اول از همه باید در ایران تلنت برای خودتان رزومه بسازید. برای ساخت رزومه در ایران تلنت می‌توانید از دو مطلب وبلاگ نکات مهم رزومه نویسی حرفه ای و آموزش ساخت رزومه در ایران تلنت کمک بگیرید. در حین ساخت رزومه تلاش کنید تا سوابق کاری خود را با جزییات توضیح دهید تا سوالات احتمالی کارفرمایان را پاسخ دهید.

   پس از تکمیل ساخت رزومه خود، به صفحه مشاغل ایران تلنت وارد شوید و شغل مورد نظرتان را جستجو کنید. در صورت یافتن آگهی استخدام مرتبط با حوزه کاری خود بر روی آن آگهی کلیک کنید و گزینه Apply را در انتهای آگهی انتخاب کنید.

   امیدواریم به زودی شغل مورد علاقه خود را پیدا کنید.
   با تشکر

 20. خواهش میکنم به خاطر عزیزای خودتون بقیه رو هم جای خودتون بزارید و اگه ممکنه اینو تو اینستا و‌استوری گروه ها و کانالاتون بزارید

  حتی اگه عزیزتون تو مرحله وخیمی از سرطان /بیماری قلبی هست ودیگه ازش قطع امید شده این  شاید بتونه ذره ای امید تو وجودتون زنده کنه :راجب “سرما زیستی” سرچ و مطالعه کنید(سرمازیستی یعنی منجمد کردن بدن انسان ها بلافاصله بعد از مرگ با استفاده از روشی خاص که به بافت بدن اسیبی نرسه به امید زنده کردن دوباره در اینده با استفاده از تکنولوژی اونزمان).

 21. سلام و خداقوت
  در تقسیم بندی صنایع، بخش معدن اعم از اکتشاف ، استخراج و فرآوری دیده نشده است با توجه به اهمیت این بخش پیشنهاد می کنم اینجاد شود.

  1. جناب آقای وروانی،

   با عرض سلام و روز به خیر. ما حتماً این مورد رو به واحد مربوطه گزارش می‌دهیم.

 22. سلام وعرض ادب اینجانب هم اکنون در سفارت هلند مشغول به کار هستم وبه دلیل نارضایتی از مزایا جویای کار جدید ترجیحا در سفارت خانه هستم وتجربه کار در یک سفارت اروپایی دیگر هم دارم با تاییدیه رضایتمندی از فعالیتم از همان سفارت

  1. آقای لرنی عزیز،
   با عرض سلام و خسته نباشید.
   از اینکه این خبر را میشنویم متاسفیم. به شما پیشنهاد میکنیم تا رزومه خود را در ایران تلنت بسازید و برای موقعیت های شغلی مشابه رزومه ارسال کنید. همچنین، از آنجایی که فرآیند پیدا کردن کار ممکن است کمی کند و طولانی باشد، از شما میخواهیم که صبور باشید و اصلاً نا امید نشوید. امیدواریم که بتوانید شغل مناسبی را از طریق ایران تلنت پیدا کنید.

 23. سلام من مهندس شهرسازم
  نزدیگ ۴سال سابقه کار دارم
  نرم افزار اتوکد
  کرل
  فوتوشاپ
  افیس
  هستم
  و یکسال طراح بودم
  ۳سال مدیر داخلی به همراه امور مالی و حسابداری

 24. سلام خسته نباشید بنده رزومه ام رو در سایت شما به روز و شغل مورد نظرم رو در ان پیدا کردم وقتی اپلای کردم متوجه یه اشتباه در رزومه ام شدم انرا اصلاح کردم ولی امکان ارسال مجدد وجود نداشت. می خواستم بدونم رزومه ایمیل میشه یا اینکه کارفرما انلاین ان رو میبینه. راهنمایی کنید

  1. سلام امین جان،
   کارفرمایان این امکان رو دارند که رزومه شما رو به صورت آنلاین مشاهده کنند. به همین دلیل تغییراتی که شما در روزمه تون اعمال کردید توسط کافرما دیده خواهد شد.

 25. سلام .من تازه فارغ التحصیل شدم در رشته مهندسی صنایع سابقه و مهارت خاصی ندارم میخواستم بدونم برای منم کار هست؟

 26. سلام وقت بخیر من لیسانس حسابداری دارم ولی سابقه کار اجرایی ندارم و به زیان انگلیسی مسلط هستم میخواستم بدونم چه جوری تو ایران تلنت کار پیدا کنم مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Back To Top
جستجو