skip to Main Content
ایران تلنت چگونه به فرایند استخدام شرکت‌های متوسط کمک می‌کند؟

ایران تلنت چگونه به فرایند استخدام شرکت‌های متوسط کمک می‌کند؟

مطمئناً هر شرکت و سازمانی می‌خواهد که با استعدادترین، باهوشترین و مسئولیت‌پذیرترین کارمندان در بازار کار را در تیم خود داشته باشد، اما این موضوع برای شرکت‌های متوسط امری کاملاً ضروری است.

از آنجایی که رشد و توسعه برای شرکت‌های متوسط بزرگترین هدف محسوب می‌شود، بنابراین آن‌ها هیچ جای اشتباهی ندارند. هر استخدام برای شرکت‌های متوسط مهم است زیرا برای حرکت رو به جلو به بهترین نیروهای کار احتیاج دارند.

طی 16 سال گذشته، ایران تلنت همواره کوشیده تا با فراهم کردن شرایطی ویژه برای کسب‌و‌کارها و شرکت‌های متوسط، آن‌ها را در مسیر رشدشان یاری کند.

در ادامه این مطلب به شما خواهیم گفت که خدمات ایران تلنت چگونه به فرآیند استخدام شرکت‌های متوسط کمک می‌کند و چرا بهترین مسیر استخدامی برای این شرکت‌ها است؟

جذب بهترین متخصصان بازار کار

ایران تلنت هم اکنون به عنوان اصلی‌ترین کانال استخدامی معتبرترین شرکت‌های ایرانی و تقریباً تمام شرکت‌های خارجی فعال در ایران شناخته می‌شود. هم اکنون بیش از 5000 شرکت استخدام‌های خود را از ایران تلنت انجام می‌دهند.

شرکت‌های متوسط و کوچک نیز می‌توانند از طریق بانک رزومه یک میلیون نفری ایران تلنت، نیازهای استخدامی خود را برطرف کنند. در واقع، شرکت‌های متوسط با استفاده از ایران تلنت، دقیقاً از سبد استخدامی شرکت‌های بزرگ و معتبر استخدام خواهند کرد.

مطمئناً نیروی کار متعهد و با استعداد مهم‌ترین عامل رشد شرکت‌های متوسط خواهد بود.

متمرکز شدن فرآیند استخدامی

یکی از ویژگی‌های مهم استفاده از ایران تلنت، متمرکز شدن فرآیند استخدام است. به این ترتیب دیگر نیاز نیست تا شرکت‌ها در چند کانال مختلف ارتباطی آگهی استخدام خود را منتشر کنند.

استفاده از خدمات ایران تلنت به شرکت‌های متوسط امکان می‌دهد تا علاوه بر امکان درج آگهی در ایران تلنت و سایر کانال‌های ارتباطی آن، امکان جستجو در بانک رزومه یک میلیون نفری ایران تلنت را داشته باشند.

بسته‌های متناسب با نیازهای شرکت‌های متوسط

همانطور که در بالا اشاره کردیم، ایران تلنت شرایط ویژه‌ای را برای شرکت‌های متوسط در نظر گرفته است که یکی از آن‌ها، بسته‌های استخدامی جدید است.

ایران تلنت به منظور ایجاد تجربه بهتر استخدام برای شرکت‌های متوسط، بسته‌های ویژه‌ای را بر اساس نیاز این دسته از شرکت‌ها و با قیمتی مناسب طراحی کرده است تا کارفرمایان شرکت‌های رو به رشد بتوانند نیروهای مورد نیاز خود را به در کوتاهترین زمان برطرف کنند.

تقویت برند

درج آگهی استخدام در ایران تلنت باعث خواهد شد تا نام شرکت‌های متوسط در کنار شرکت‌های بزرگ و فعال ایرانی که در حال استخدام هستند قرار بگیرد. این کار در طولانی مدت باعث شناخته شدن شرکت‌های متوسط به عنوان شرکتی فعال و رو به رشد خواهد شد.

یک میلیون رزومه در ایران تلنت منتظر شماست

همانطور که اشاره کردیم، ایران تلنت بسته‌های استخدامی ویژه‌ای را برای شرکت‌های متوسط طراحی کرده است. اگر در ابتدای سال 98 برای توسعه و پیشرفت مجموعه خود به دنبال استخدام بهترین متخصصان و مدیران هستید، این فرصت استثنایی ایران تلنت را از دست ندهید.

در جشنواره بهاری ایران تلنت شما قادر هستید علاوه بر خرید بسته‌های استخدامی طراحی شده، یک دسترسی شش ماهه به سامانه حقوق و دستمزد ایران سلری دریافت کنید و به صورت رایگان در نمایشگاه آنلاین کار غرفه خود را راه اندازی کنید.

جهت اطلاع از شرایط کامل بسته‌ها و خدمات ایران تلنت برای شرکت‌های متوسط با شماره 02122777704 تماس بگیرید و یا بر روی لینک زیر کلیک کنید:

60+

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Back To Top
جستجو