در ارزیابی جهانی نیروهای کار ۲۰۱۸ شرکت کنیم

شبکه جهانی The Network بستری متشکل از معتبرترین وب‌سایت‌های استخدامی جهان است که در ۱۳۰ کشور دنیا به فعالیت حرفه‌ای مشغول هستند. در حال حاضر ۵۹ وب‌سایت استخدامی از پنج قاره جهان عضو این شبکه هستند که ایران تلنت به نمایندگی از کشور عزیزمان، به تنهایی و بعد از انجام مذاکرات طولانی که حاصل گشایش‌های پسابرجامی در کشور بود، موفق به کسب صلاحیت لازم برای عضویت انحصاری در این شبکه جهانی شد.

شبکه The Network در راستای ماموریت خود جهت فراهم سازی راه‌حل‌هایی جهانی برای رفع نیازهای استخدامی و کسب چشم‌انداز لازم درباره آیندۀ بازار کار، اقدام به برگزاری ارزیابی تحت عنوان Global Talent Survey 2018 یا ارزیابی جهانی نیروهای کار ۲۰۱۸ کرده است.

آخرین فرصت‌های شغلی در ایران تلنت

از همین رو، ایران تلنت به عنوان نماینده انحصاری The Network در ایران، متولی اجرای این نظرسنجی در کشور عزیزمان شده است. در همین راستا از کارجویان و کارفرمایان عزیز دعوت می کنیم تا با شرکت در این ارزیابی جهانی به همسوسازی راه‌حل‌های استخدامی کشورمان با راهکارهای روز جهانی کمک کنند.

شایان ذکر است که شبکه جهانی The Network برای قدردانی از مشارکت شما عزیزان در این ارزیابی، جایزه‌ای ۱۰۰۰ دلاری برای خرید بلیط هواپیما از طریق CheapOair.com در نظر گرفته که به قید قرعه به یکی از شرکت‌کنندگان اعطا خواهد شد.

برای شرکت در این نظرسنجی روی لینک زیر کلیک کنید (با توجه به اتمام زمان ارزیابی لینک‌های نظرسنجی از سایت برداشته شدند).

+۱۴

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.