HR Zone   »   اخبار

اقدام تحسین برانگیز معاونت دانشجویی دانشگاه تهران

  مشارکت دانشگاه تهرانی ها در اولین نمایشگاه آنلاین کار

1 دی 1395

به گزارش خبر رسمی، سه شنبه گذشته مجموعه ایران تلنت، بزرگترین سایت استخدامی ایران، میزبان اولین نمایشگاه آنلاین کار ایران بود. این اتفاق نو، فرصتی کم نظیر برای ورود بی واسطه نیروی کار تازه نفس به عرصه کار و صنعت کشور بود. در این روز بخصوص دانشجویان و فارغ التحصیلان می توانستند برای استخدام در یکی از 119 فرصت شغلی موجود در این نمایشگاه يك روزه داوطلب شوند.

معاونت دانشجویی دانشگاه تهران این فرصت کم نظیر را غنیمت شمرد و با همکاری ایران تلنت موجبات شرکت دانشجویان و فارغ التحصیلان این دانشگاه در اولین نمایشگاه آنلاین کار را فراهم آورد. در نتیجه تلاش و با اطلاع رسانی مناسب معاونت دانشجویی، حدود 400 دانشجوی این دانشگاه توانستند تنها در يك روز با چندين شركت برتر ايران ارتباط برقراركرده و نه تنها رزومه خود را به دست مديران مربوطه و واحد منابع انساني آن شركتها برسانند بلكه بصورت آنلاين با اين شركتها مصاحبه داشته باشند.

در این نمایشگاه مسوولان منابع انسانی هر شرکت، برای طبقه بندی افراد بر حسب توانایی های آنها نمره ای بین یک تا پنج به هر شرکت کننده می دادند. 149 نفر از چهارصد شرکت کننده دانشگاه تهران، در این نمایشگاه متوسط نمره ای بالای چهار اخذ نموده اند که این خود نشان دهنده توانایی های این دانشجویان می باشد.