HR Zone   »   نکات آموزشی برای کارفرمایان

نکات آموزشی برای کارفرمایان

  پنج امتیاز بزرگی که استخدام آنلاین برای شما فراهم می‌کنند

حتما شما هم می‌دانید که ظهور روش نوینی به نام استخدام آنلاین، مبحث استخدام را دچار تحولات شگرفی کرده است... (۱۴ تیر ۱۳۹۶)

  مدیران موفق چگونه به پرسنل خود انگیزه می‌دهند؟

آیا شما هم جزو مدیرانی هستید که خواهان ایجاد تغییر و تحول در روحیات و بینش پرسنل تحت امرشان هستند؟ بر اساس نظرسنجی‌های اخیر موسسه گالوپ... (۲ خرداد ۱۳۹۶)

  Talent pool یا سبد استعدادها چیست؟

فرآیند استخدام در بسیاری از سازمان ها یک فرآیند منفعلانه است به این معنی که با جدا شدن یک نیرو یا ایجاد نیاز به اضافه شدن نیروی انسانی، شرکت ها به فکر استخدام و طی مراحل مربوط به آن می افتند... (2 اسفند 1395)

  قانون استانداردهای فضای اداری  

  هشت جمله ای که هر نیروی سختکوش دوست دارد بشنود

فرقی نمی کند که شما می خواهید یک کارآموز را مدیریت کنید یا یک شرکت بزرگ را، موفقیت شما به یک چیز وابسته است و آن توانایی شما در مهارت رهبری است... (5 بهمن 1395)

  حضورشرکت ها درشبکه های اجتماعی درسال۲۰۱۷چگونه خواهدبود؟

در سال 2007 ، برای اولین بار فیسبوک امکانی به نام "page" را به سامانه خود اضافه کرد که در آن شرکت ها نیز می توانستند مانند افراد معمولی صفحه ای اختصاصی داشته باشند. در اولین روزی که این امکان به فیسبوک اضافه شد صدهزار صفحه رسمی... (14 دی 1395)

  از کجا بفهمیم مدیرعامل از کار ما راضی است؟

روزهای اولی که کار خود را در یک مجموعه جدید آغاز می کنید معمولا سرشار از استرس و سر در گمی هستند. در این روزها هنوز با نحوه کار با نرم افزار اختصاصی آن شرکت آشنا نیستید در حالیکه همه از شما انتظار دارند کارها را بر اساس آن پیش ببرید... (14 دی 1395)

  برترین کتابهای کسب و کار در سال 2016

وب سایت fastcompany به مناسبت سال جدید اقدام به معرفی برترین کتابهای مربوط به حوزه کسب و کار در سال 2016 کرده است... (5 دی 1395)

  رهبران موفق، چه احساس هایی را بر می انگیزانند؟

ایلان ماسک، مدیر دو شرکت tesla و spacex، در ماه سپتامبر گذشته از یکی از بلند پروازانه ترین برنامه های تاریخ بشر برای سفر به مریخ رونمایی کرد. چه این برنامه عملی بشود یا نشود، سخنرانی او را می توان به لحاظ تاریخی بسیار تاثیر گذار دانست... (29 آذر 1395)

  چرا کارکنان خوب استعفا می دهند؟

شاید این عبارت برای خیلی ها بیش از حد شعار گونه به نظر بیاید اما از طرف دیگر این نکته بدیهی به نظر می آید که چیزهای مهمتری در محیط و ماهیت کار وجود دارند که باعث می شوند به کار خود در یک شرکت ادامه دهند یا تصمیم به تغییر شغل بگیرند... (23 آبان 1395)

  مقایسه رایجترین روشهای استخدام در ایران  

  Overview of Iran Employment Market - 2015  

  To be the Employer of Dreams

  بررسی حقوق و دستمزد در ایران سال 1395

  پادکست راهنمای کارفرمایان در نگه داشت نیرو - بخش دوم

  پادکست راهنمای کارفرمایان در نگه داشت نیرو - بخش اول

  راهنمای استفاده از خدمات ایران تلنت برای کارفرما

  مصاحبه با مشتریان برتر ایران تلنت- استیل البرز

  مصاحبه با مشتریان برتر ایران تلنت- الی گشت

  مصاحبه با مشتریان برتر ایران تلنت- نیپاک