HR Zone   »   نکات آموزشی برای کارجویان

نکات آموزشی برای کارجویان

  ۸ راهکار مهم برای مدیریت زمان

(14 دی 1395)

  بهترین سوالاتی که در انتهای مصاحبه می توانید از کارفرما بپرسید

این موقعیت برای همه ما آشنا است: در انتهای یک مصاحبه کاری هستیم و بعد از یک ساعت سر و کله زدن با کارفرمای احتمالی و از جان مایه گذاشتن برای دستیابی به آن شغل، مصاحبه کننده از ما می خواهد که اگر سوالی داریم از او بپرسیم ... (5 دی 1395)

  بزرگترین اشتباهات حرفه ای یک کارمند

هر چقدر هم خوب کار کنید و با استعداد باشید، رفتارها و عادت هایی وجود دارند که می توانند شخصیت شما را به کلی نابود کنند. خیلی ساده تر از آنچه بسیاری تصور می کنند موقعیت شغلی یک نفر می تواند برای همیشه تحت تاثیر قرار بگیرد ... (29 آذر 1395)

  اگر در شرکت ما کار کنی چه چیزی را تغییر خواهی داد؟

این یکی از سوالات چالش برانگیز مصاحبه کاری به شمار می رود. در پاسخ به این سوال خیلی مهم است که نشان دهید خلاقیت بالایی دارید اما در عین حال دچار غرور کاذب نیستید و می دانید که چیزهای مهمی وجود دارند که شما باید قبل از هر تغییری بدانید ... (15 آذر 1395)

  چهار اشتباه رایج در فرآیند تغییر شغل

تصمیم به تغییر شغل، انتخاب ساده ای نیست. عوامل متعددی در اخذ این تصمیم سهیم هستند. شما در هر شغلی که فعالیت داشته باشید، بالطبع تا حد زیادی در آن شغل جا افتاده و احساس راحتی می کنید ... (7 آذر 1395)

  چگونه بعد از فارغ التحصیلی شغل پیدا کنیم؟

مسیر شغلی خودتان را ترسیم کنید و بدانید کجای مسیر هستید بیش از اندازه بزرگنمایی نکنید. اگر تازه از دانشگاه فارغ التحصیل شده اید نباید انتظار داشته باشید با انتخاب یک عنوان بیش از حد تخصصی و بزرگ به راحتی کار پیدا کنید ... (8 آبان 1395)

  چگونه بدون داشتن تجربه کافی به شغلی که دوست داریم برسیم؟

شاید شما هم مثل خیلی از مردم، دوست داشته باشید کار خود را عوض کنید. خیلی از ما وقتی سالهای شیرین دانشجویی را تمام می کنیم و وارد بازار کار می شویم تازه می فهمیم رشته تحصیلیمان را دوست نداریم! ... (26 مهر 1395)

  بیکاری ممنوع - چگونه برای خود یک پروفایل جذاب درست کنیم

صوت

  بیکاری ممنوع - چگونه برای خود یک دورنمای کاری ترسیم کنیم

صوت

  بیکاری ممنوع - چگونه رزومه بنویسیم

صوت

  راهنمای جستجوی شغل در ایران تلنت

ویدئو

  راهنمای ساخت رزومه در ایران تلنت

ویدئو